Müşteri Hizmetleri: 0(272) 221 10 80
E-Mail: info@genpor.com

EPS Ambalaj Ürünleri

Darbe etkisini sönümleme kabiliyeti ve sıkışma direnci, mükemmel koruma özelliği kazandırır.

EPS AMBALAJ ÜRÜNLERİ

Darbe etkisini sönümleme kabiliyeti ve sıkışma direnci, mükemmel koruma özelliği kazandırır.

EPS’in dürabilitesi, bu malzemeye eşyaların elverişli ve güvenilir koruyucu ambalajlama için geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Rutubetli şartlarda bile dayanımında azalma olmaması EPS’i soğuk zincir ürünler için ideal yapmaktadır. Rutubete karşı dirençlidir, böylece en yüksek hijyen gereklilikleri sağlanır. EPS aynı zamanda kokusuzdur ve zehirleyici değildir.


EPS’in %98’i havadır, bu şartlar malzemeyi çok hafif yapar ve ambalajda kullanıldığında toplam ürünün ağırlığına önemli ölçüde bir ilave oluşturmaz. Bunun anlamı, daha ağır malzemelerin kullanılmasına nazaran taşımacılıkta sırasıyla yakıt tüketiminde faydanın artması ve yakıt emisyonlarının ise azalmasıdır. Emisyonlarda azalma ise küresel ısınma üzerine daha az katkı oluşturmasıdır.

EPS’in ısıl yalıtım özelliği nakliye müddetince yiyeceklerin taze kalmasına katkıda bulunur. Taze balıkların paketlenmesinde ve fidecilikte geniş bir kullanımı vardır. Sıcaklığa duyarlı ilaçların ve tüm dünyaya nakliyesi gereken ilaçların paketlenmesi için de eczacılık sektöründe kullanılmaktadır.
EPS istenilen her biçimi oluşturacak şekilde kalıplanabilir veya ürünün korunmasını ve yalıtım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde biçimlendirilebilir. Ağır eşyaların köşelerine az miktarda EPS kullanılarak kısmen paketleme ve koruma sağlanabileceği gibi en fazla korumayı sağlamak için ürün tamamen EPS kutunun içine yerleştirilebilir.KUTU TABANI: Delikli 

İÇ EBAT: 31x 10,5 x 32 cm 
DIŞ EBAT: 34,5 x 13,5cm x 35cm 
KUTU AĞIRLIĞI: 100gr./ tk [+-%7] 
TAŞIMA KAPASİTESİ: 25kg

Bölgemizde Mermer sektörü yaygın olduğundan EPS Mermer Fayans Kutuları Firmamızda sürekli olarak üretilmektedir.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

İletişim formları ve diğer iletişim kanalları ile detaylı bilgi alabilirsiniz!